Slider

Kadra Wojewódzka Młodzika

Szanowni Państwo!

Rozpoczynamy proces rekrutacji zawodników do Kadry Młodzików Województwa Lubuskiego. Proces szkolenia zawodników Kadry Młodzików przebiega zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi Lubuskiej Federacji Sportu związanych z przygotowaniem zawodników młodzików do współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży. Szkolenie Kadry Młodzików ma charakter ponad klubowy – wojewódzki.

Nabór zawodników do Kadry odbywa się na podstawie wyników sportowych uzyskanych w roku poprzedzającym powołanie oraz badań lekarskich.

Procesem szkoleniowym obejmie się najbardziej uzdolnione sportowo dzieci w wieku 8, 9 i 10 lat. Głównym celem przedsięwzięcia jest zapewnienie dzieciom uzdolnionej sportowo optymalnych warunków szkolenia i możliwości podnoszenia poziomu sportowego oraz przygotowania zawodników do dalszego szkolenia sportowego. Roczne szkolenie zawodników obejmuje 21 dni wyjazdowych ze zwróceniem szczególnej uwagi na właściwy dobór metod i środków treningowych oraz stosowanie ich w odpowiednich proporcjach dla danego etapu szkolenia.

Prosimy o zgłaszanie chętnych zawodników do Kadry poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i formularza RODO Zawodnika niezbędnych do uzyskania powołania znajdujących się w załączniku. Z nadesłanych zgłoszeń zostanie wybrana kadra wg. Regulaminu Kadry Młodzika woj. Lubuskiego. Na zgłoszenia czekamy do 9 Lutego 2023 Sprawa Pilna! Na adres koordynatora Kadry e-mail. P.partyka@poczta.fm 

Proszę o przekazanie informacji zainteresowanym zawodnikom, opiekunom i trenerom.

1675686226614_Regulamin kadry młodzika LZSzach

zgoda_zawodnik_2023 (1)
Formularz-zgloszenia-do-Kadry (2)