Trzy medale lubuskich juniorów
w Mistrzostwach Polski
2016-08-08 06:52:51
3 medale zdobyli nasi juniorzy w zakończonych w Koszalinie Mistrzostwach Polski Juniorów w szachach szybkich i błyskawicznych.
W szachach błyskawicznych Karol Kucza (ŻKSz Żary) zdobył złoto do lat 18, a Jakub Chyży (KSz Stilon Gorzów Wlkp) srebro do lat 10.
W szachach szybkich w grupie do lat 16 brązowy medal zdobył Oskar Wołoch (ŻKSz Żary).

Ponadto nasi juniorzy zajęli następujące miejsca:

Szachy szybkie:
  • Szachy szybkie:
  • 4. Kucza Karol (ŻKSz Żary) do lat 18
  • 5. Chyży Jakub (KSz Stilon Gorzów Wlkp) do lat 10
  • 10. Raczykowska Paulina (KSz Odrodzenie Kożuchów) do lat 14
  • 11. Delekta Filip (KSz Stilon Gorzów Wlkp) do lat 18
  • 14. Dzida Kamil (KSz Stilon Gorzów Wlkp) do lat 12
  • 16. Kuczyńska Katarzyna (KSz Stilon Gorzów Wlkp) do lat 10
  • 16. Koziorowicz Michał (KSz Stilon Gorzów Wlkp) do lat 12
  • 18. Czechowski Jakub (KSz Stilon Gorzów Wlkp) do lat 12
  • 21. Karłyk Maria (ŻKSz Żary) do lat 14
  • 26. Musin Paweł (ŻKSz Żary) do lat 8
  • 27. Wilant Marta (ŻKSz Żary) do lat 18
  • 28. Bodnar Maria (ŻKSz Żary) do lat 8
  • 28. Górkiewicz Mateusz (ŻKSz Żary) do lat 12
  • 29. Czerniawski Krzysztof (KSz Odrodzenie Kożuchów) do lat 18
  • 33. Grabowski Tobiasz (ŻKSz Żary) do lat 8
  • 33. Bohdanowicz Urszula (Lubuski ZSzach) do lat 10
  • 36. Musin Oliwia (ŻKSz Żary) do lat 14
  • 37. Karłyk Anna (ŻKSz Żary) do lat 10
  • 40. Haszczyc Wojciech (STMGK Strzelce Krajeńskie) do lat 8
  • 40. Majdański Maksymilian (STMGK Strzelce Krajeńskie) do lat 12
  • 42. Keller Natalia (KS 64 Zielona Góra) do lat 12
  • 42. Goździcki Maciej (STMGK Strzelce Krajeńskie) do lat 14
  • 46. Fudalej Sławomir (KSz Odrodzenie Kożuchów) do lat 16
  • 48. Załucka Emilia (KSz Stilon Gorzów Wlkp) do lat 14
  • 49. Chmielewski Jakub (ŻKSz Żary) do lat 8
  • 50. Maciak Jakub (KSz Odrodzenie Kożuchów) do lat 14
  • 55. Krzystoń Katarzyna (ŻKSz Żary) do lat 10
  • 68. Lambrecht Tomasz (KSz Odrodzenie Kożuchów) do lat 14
  • 90. Haszczyc Filip (STMGK Strzelce Krajeńskie) do lat 10
  • 91. Zawadzki Jan (Lubuski ZSzach) do lat 10
  • 97. Kamiński Jakub (STMGK Strzelce Krajeńskie) do lat 12
  • 125. Świątkowski Dominik (ŻKSz Żary) do lat 10


Szachy szybkie:
  • Szachy błyskawiczne:
  • 8. Karłyk Maria (ŻKSz Żary) do lat 14
  • 13. Koziorowicz Michał (KSz Stilon Gorzów Wlkp) do lat 12
  • 14. Raczykowska Paulina (KSz Odrodzenie Kożuchów) do lat 14
  • 17. Dzida Kamil (KSz Stilon Gorzów Wlkp) do lat 12
  • 20. Wołoch Oskar (ŻKSz Żary) do lat 16
  • 20. Delekta Filip (KSz Stilon Gorzów Wlkp) do lat 18
  • 25. Czerniawski Krzysztof (KSz Odrodzenie Kożuchów) do lat 18
  • 27. Krzystoń Katarzyna (ŻKSz Żary) do lat 10
  • 28. Goździcki Maciej (STMGK Strzelce Krajeńskie) do lat 14
  • 29. Wilant Marta (ŻKSz Żary) do lat 18
  • 30. Grabowski Tobiasz (ŻKSz Żary) do lat 8
  • 30. Górkiewicz Mateusz (ŻKSz Żary) do lat 12
  • 31. Kuczyńska Katarzyna (KSz Stilon Gorzów Wlkp) do lat 10
  • 34. Bodnar Maria (ŻKSz Żary) do lat 8
  • 35. Jastrowicz Aleksandra (ŻKSz Żary) do lat 8
  • 37. Musin Oliwia (ŻKSz Żary) do lat 14
  • 40. Załucka Emilia (KSz Stilon Gorzów Wlkp) do lat 14
  • 43. Czechowski Jakub (KSz Stilon Gorzów Wlkp) do lat 12
  • 43. Lambrecht Tomasz (KSz Odrodzenie Kożuchów) do lat 14
  • 45. Haszczyc Wojciech (STMGK Strzelce Krajeńskie) do lat 8
  • 46. Karłyk Anna (ŻKSz Żary) do lat 10
  • 47. Musin Paweł (ŻKSz Żary) do lat 8
  • 50. Majdański Maksymilian (STMGK Strzelce Krajeńskie) do lat 12
  • 51. Maciak Jakub (KSz Odrodzenie Kożuchów) do lat 14
  • 54. Bohdanowicz Urszula (Lubuski ZSzach) do lat 10
  • 55. Keller Natalia (KS 64 Zielona Góra) do lat 12
  • 57. Fudalej Sławomir (KSz Odrodzenie Kożuchów) do lat 16
  • 66. Chmielewski Jakub (ŻKSz Żary) do lat 8
  • 96. Kamiński Jakub (STMGK Strzelce Krajeńskie) do lat 12
  • 101. Zawadzki Jan (Lubuski ZSzach) do lat 10
  • 109. Haszczyc Filip (STMGK Strzelce Krajeńskie) do lat 10
  • 114. Świątkowski Dominik (ŻKSz Żary) do lat 10