2019Slider

Oferta współpracy – Infoszach – Kibicujmy polskim szachistom

20 października 2019 No Comments

Szanowni Państwo,

 

Jako szachowy portal informacyjny Infoszach zorganizowaliśmy w ubiegłym roku akcję kibicowania polskiej reprezentacji w trakcie szachowej Olimpiady. Chcielibyśmy powtórzyć formułę podczas zbliżających się Drużynowych Mistrzostw Europy (24.10-2.11). Jest to świetny moment aby połączyć wszystkie podmioty działające na rzecz szachów i szerzej promować kibicowanie szachistom oraz grę w szachy.

 

Opublikowaliśmy artykuły z każdej rundy, które docierały do kilku tysięcy Polaków (można je znaleźć tutaj). Oprócz tego codziennie wieczorem nadawaliśmy transmisje pt. Szachowy Wieczór Ekspercki na wzór telewizyjnych programów sportowych, gdzie zbierają się różni eksperci i omawiają właśnie zakończony mecz piłki nożnej, turniej skoków narciarskich itp. (Przykładowe nagranie po wygranym meczu z Rosją dostępne tutaj)

 

Pomimo dobrych zasięgów uważamy, że mogą być one jeszcze znacznie większe. W Polsce jest o wiele więcej osób, które potrafią zagrać w szachy i warto byłoby do nich dotrzeć, ale oczywiście nie jest to proste. Przy tej akcji wspiera nas Polski Związek Szachowy oraz inne strony z dużymi zasięgami. Nasze działania mają charakter niekomercyjny i każda nawet najmniejsza pomoc w promocji będzie przydatna.

 

Jak można nam pomóc?

1) Udostępnienia w mediach społecznościowych (np. na fanpage związku)

– Każdego dnia tuż przed godziną 20:00 udostępnić link do transmisji.

– Po każdej rundzie udostępnić przygotowany artykuł.

2) Linkowanie na stronie internetowej.

– Zamieszczenie informacji o transmisjach oraz artykułach.

3) Podawanie informacji dalej do klubów czy bezpośrednio do szachistów poprzez inne możliwe kanały (jak np. listy mailingowe).

4) Jesteśmy otwarci na wszelkie inne pomysły.

 

Czy możemy liczyć na współpracę?

Jeśli odpowiedź będzie pozytywna proszę podać na jakiego maila możemy codziennie nadsyłać odpowiednie linki. W przypadku gdyby należało się kontaktować z inną osobą, to prosimy o taką informację lub przekazanie tej wiadomości gdzie trzeba.

Wszystkie podmioty, które wezmą czynny udział w akcji będą mogły liczyć w przyszłości na wykorzystywanie naszych zasięgów np. przy promocji dużych wydarzeń w województwie.

 

Z szachowym pozdrowieniem,

Piotr Nguyen