Turnieje
Trwające
    Planowane
    • 22-07-2018 Grand Prix Czterech Miast – LDK Lubsko
    • 04-08-2018 - 05-08-2018klasyczne Puchar Burmistrza Skwierzyny 2018
    • 10-08-2018 - 13-08-2018 Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 w szachach szybkich i błyskawicznych – Gliwice
    • 10-08-2018 - 13-08-2018 Mistrzostwa Polski Juniorów (do lat 12, 14, 16 i 18) w szachach szybkich i błyskawicznych - Gliwice
    • 10-08-2018 - 13-08-2018 Puchar Polski do lat 8 w szachach szybkich i błyskawicznych – Gliwice
    • 19-08-2018 - 30-08-2018 Mistrzostwa Europy Juniorów U8 – U18 - Ryga, Łotwa
    • 26-08-2018 II Turniej na pożegnanie lata o puchar Anapausis - KSGU, Gryżyna, ośrodek wyp. Anapausis
    • 08-09-2018 Lubuska Akademia Szachowa – Sulechów
    • 15-09-2018 SOBOTA PRZY SZACHOWNICY 10:00 – 13:30 – dzieci - Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
    • 16-09-2018 VII Turniej o Puchar Bachusa P-10+5 do FIDE - Sala Kolumnowa Urzędu Marszałk., ul. Podgórna 7, Zielona Góra
    • 21-09-2018 - 23-09-2018 Mistrzostwa Gorzowa Wlkp.- Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
    • 30-09-2018 Turniej szachowy o Puchar Burmistrza Sulechowa
    • 12-10-2018 KROŚNIEŃSKA LIGA SZACHOWA Turniej Jesienny - KSGU, Klub 5bsap, Krosno Odrz.
    • 13-10-2018 Zielony Mat (do 14 lat) Blitz P-10 do FIDE - SP nr 22, ul. Francuska 25a, Zielona Góra
    • 14-10-2018 Grand Prix Czterech Miast - Krosno Odrzańskie
    • 20-10-2018 SOBOTA PRZY SZACHOWNICY 10:00 – 13:30 – dzieci - Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
    • 21-10-2018 - 28-10-2018 Igrzyska Szkolne w Szachach
    • 21-10-2018 NIEDZIELA PRZY SZACHOWNICY liczone do ELO 10:00 – 13:30 – open – Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
    • 03-11-2018 Lubuska Akademia Szachowa
    • 09-11-2018 KROŚNIEŃSKA LIGA SZACHOWA Turniej Niepodległościowy - KSGU, Klub 5bsap, Krosno Odrz.
    • 10-11-2018 - 16-11-2018 Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów – Szczyrk
    • 11-11-2018 VII Turniej z okazji Święta Niepodległości​ P-10+5 do FIDE - Sala Kolumnowa Urzędu Marszałk., ul. Podgórna 7, Zielona Góra
    • 17-11-2018 SOBOTA PRZY SZACHOWNICY 10:00 – 13:30 – dzieci - Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
    • 18-11-2018 NIEDZIELA PRZY SZACHOWNICY liczone do ELO 10:00 – 13:30 – open - Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
    • 25-11-2018 Grand Prix Czterech Miast - FINAŁ Sulechów
    • 01-12-2018 Zielony Mat (do 14 lat) Blitz P-10 do FIDE - SP 1, ul. Wyszyńskiego 17, Zielona Góra
    • 01-12-2018 SOBOTA PRZY SZACHOWNICY 10:00 – 13:30 – open - Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
    • 02-12-2018 NIEDZIELA PRZY SZACHOWNICY liczone do ELO 10:00 – 13:30 – open - Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
    • 07-12-2018 KROŚNIEŃSKA LIGA SZACHOWA Turniej Mikołajkowy - KSGU, Klub 5bsap, Krosno Odrz.
    • 08-12-2018 Mistrzostwa Gorzowa Wlkp. w blitzu - Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
    Zakończone
    • 02-07-2018 - 08-07-2018 Międzynarodowy Festiwal Szachowy imienia Emanuela Laskera - WiMBP w Gorzowie Wlkp.
    • 30-06-2018 - 01-07-2018 Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych - Piotrków Trybunalski
    • 29-06-2018 - 08-07-2018 Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Europy – Kraków
    • 17-06-2018 NIEDZIELA PRZY SZACHOWNICY liczone do ELO 10:00 – 13:30 – open - Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
    • 16-06-2018 SOBOTA PRZY SZACHOWNICY 10:00 – 13:30 – dzieci - Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
    • 14-06-2018 - 17-06-2018klasyczne Mistrzostwa Makroregionalne Młodzików – Babimost
    • 10-06-2018 Lubuska Akademia Szachowa – Sulechów
    • 09-06-2018 Zielony Mat (do 14 lat) Blitz P-10 do FIDE - Biblioteka im. Norwida, al.. Wojska Polskiego 9, Zielona Góra
    • 08-06-2018 Turniej finałowy akcji Edukacji przez Szachy w Szkole – Warszawa
    • 08-06-2018 - 10-06-2018 DMP Ekstraliga (I Zjazd) - Gorzów Wielkopolski
    • 07-06-2018szybkie Lubuski Turniej Finałowy projektu "Edukacja przez Szachy w Szkole" - Sala Kolumnowa Urzędu Marszałk., ul. Podgórna 7, Zielona Góra
    • 27-05-2018 Międzynarodowy Turniej Szachowy z okazji Dni Lubska - LDK Lubsko
    • 20-05-2018 NIEDZIELA PRZY SZACHOWNICY liczone do ELO 10:00 – 13:30 – open - Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
    • 19-05-2018 SOBOTA PRZY SZACHOWNICY 10:00 – 13:30 – dzieci - Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
    • 19-05-2018 V Powiatowe Zmagania Szachowe - Turniej szachowy na kategorie i Konkurs na najładniejsze przebranie szachowe
    • 19-05-2018 IV Memoriał imienia Mirosława Borkowskiego – Kożuchów
    • 12-05-2018 - 20-05-2018 Indywidualne Mistrzostwa Polski – Warszawa
    • 05-05-2018 - 06-05-2018 VI Turniej Szachowy Przyjaźni Polsko-Węgierskiej – Katowice
    • 01-05-2018 - 06-05-2018 Indywidualny Puchar Polski do 8 – Poronin
    • 28-04-2018 - 05-05-2018 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (MPJ 12-14) - Sypniewo k. Jastrowia
    • 27-04-2018 - 01-05-2018 Indywidualny Puchar Polski do lat 6 i 7 – Poronin
    • 22-04-2018 III LIGA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO SENIORÓW 2018 – III zjazd – Sulechów
    • 22-04-2018 Grand Prix Czterech Miast - Nowogród Bobrzański - Nowogród Bobrzański
    • 21-04-2018 III LIGA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO Juniorów 2018 – II zjazd – Sulechów
    • 19-04-2018 - 22-04-2018 Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół Edukacja Przez Szachy w Szkole (klasy I-III) – Poronin
    • 15-04-2018 NIEDZIELA PRZY SZACHOWNICY liczone do ELO 10:00 – 13:30 – open - KSz STILON ul. Chrobrego 28
    • 14-04-2018 Zielony Mat (do 14 lat) Blitz P-10 do FIDE - Dom Harcerza, ul. Dzika 6, Zielona Góra
    • 14-04-2018 SOBOTA PRZY SZACHOWNICY 10:00 – 13:30 – dzieci - KSz STILON ul. Chrobrego 28
    • 13-04-2018 - 23-04-2018 Drużynowe Mistrzostwa Europy Seniorów – Wałbrzych
    • 07-04-2018 - 08-04-2018klasyczne Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Juniorów w szachach klasycznych – Sala Kolumnowa Urzędu Marszałk., ul. Podgórna 7, Zielona Góra
    • 28-03-2018 - 31-03-2018 XIV Lubuska Wiosna Szachowa WiMBP w Gorzowie Wlkp. ul. Sikorskiego 107
    • 25-03-2018 „III LIGA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO SENIORÓW 2018” – II zjazd – Sulechów
    • 24-03-2018 Lubuska Akademia Szachowa - Sulechów 2018
    • 24-03-2018 SOBOTA PRZY SZACHOWNICY 10:00 – 13:30 – dzieci - KSz STILON ul. Chrobrego 28
    • 18-03-2018 FESTIWAL GIER UMYSŁOWYCH - KSGU, OSiR, Krosno Odrz., ul. Pułaskiego 3
    • 11-03-2018 - 18-03-2018 Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18 - Jastrzębia Góra
    • 03-03-2018 - 04-03-2018 Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich – Zgierz
    • 03-03-2018 „III LIGA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO Juniorów 2018” – I zjazd – Sulechów
    • 25-02-2018 - 04-03-2018 Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 - Chrusty k. Zagnańska
    • 20-02-2018 - 23-02-2018 Turniej szachowy o Puchar Zimy 2018 – LDK Lubsko
    • 12-02-2018 NIEDZIELA PRZY SZACHOWNICY liczone do ELO 10:00 – 13:30 - KSz STILON ul. Chrobrego 28
    • 11-02-2018 SOBOTA PRZY SZACHOWNICY 10:00 – 13:30 - KSz STILON ul. Chrobrego 28
    • 09-02-2018 KROŚNIEŃSKA LIGA SZACHOWA Turniej Zimowy - KSGU, Klub 5bsap, Krosno Odrz.
    • 28-01-2018 „III LIGA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO SENIORÓW 2018” – I zjazd – Sulechów
    • 27-01-2018 Lubuska Akademia Szachowa - Sulechów 2018
    • 21-01-2018 NIEDZIELA PRZY SZACHOWNICY liczone do ELO 10:00 – 13:30 - KSz STILON ul. Chrobrego 28
    • 20-01-2018 SOBOTA PRZY SZACHOWNICY 10:00 – 13:30 - KSz STILON ul. Chrobrego 28
    • 12-01-2018 KROŚNIEŃSKA LIGA SZACHOWA Turniej Noworoczny - KSGU, Klub 5bsap, Krosno Odrz.
    • 16-12-2017 - 17-12-2017 Lubuskie Cztery Pory Roku - Zielona Góra
    • 09-12-2017 Mistrzostwa Gorzowa Wlkp. w blitzu
    • 08-12-2017 Turniej Mikołajkowy - Zielona Góra
    • 03-12-2017 Turniej Mikołajkowy - Krosno Odrzańskie
    • 02-12-2017 Sobota Przy Szachownicy (ELO) – Ksz Stilon Gorzów Wlkp.
    • 02-12-2017błyskawiczne Zielony Mat (do 14 lat) (ELO) - Zielona Góra
    • 01-12-2017 - 10-12-2017 Kurs instruktorski - lubuskie 2017
    • 01-12-2017 Szkolna Liga Szachowa 2017/18 - turniej 3 - Krosno Odrzańskie
    • 19-11-2017 Grand Prix 4 Miast – FINAŁ - Krosno Odrzańskie
    • 18-11-2017 Sobota Przy Szachownicy (ELO) – Ksz Stilon Gorzów Wlkp.
    • 11-11-2017szybkie Derby Południe-Północ
    • 11-11-2017błyskawiczne VI Turniej z okazji Święta Niepodległości​ (ELO)
    • 04-11-2017szybkie Turniej szachowy o szablę Maszałka Piłsudskiego - Świebodzin
    • 04-11-2017 Magnusuk 2017 – Zielona Góra
    • 03-11-2017 Szkolna Liga Szachowa 2017/18 - turniej 2 – Krosno Odrzańskie
    • 28-10-2017 Kurs sędziowski na klasy okręgowe
    • 21-10-2017 Sobota Przy Szachownicy (ELO) – Ksz Stilon Gorzów Wlkp.
    • 15-10-2017szybkie Turniej Czterech Miast - Lubsko
    • 14-10-2017 - 20-10-2017klasyczne Mistrzostwa Strefy Dolnośląsko-Lubuskiej do 9, 11 i 13 lat - Kudowa Zdrój
    • 07-10-2017błyskawiczne Zielony Mat (do 14 lat) (ELO) - Zielona Góra
    • 06-10-2017 Szkolna Liga Szachowa 2017/18 - turniej 1 – Krosno Odrzańskie
    • 01-10-2017szybkie Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów
    • 23-09-2017 - 24-09-2017 Lubuskie Cztery Pory Roku - Zielona Góra
    • 22-09-2017 - 24-09-2017 Mistrzostwa Gorzowa Wlkp. - Ksz Stilon Gorzów Wlkp.
    • 16-09-2017 Sobota Przy Szachownicy (ELO) – Ksz Stilon Gorzów Wlkp.
    • 10-09-2017szybkie VI Turniej o Puchar Bachusa - Zielona Góra
    • 07-07-2017 Magnusuk 2017 – Zielona Góra
    • 24-06-2017 - 25-06-2017 Lubuskie Cztery Pory Roku - Zielona Góra
    • 12-06-2017 - 20-06-2017klasyczne Międzynarodowy Festiwal Szachowy imienia  Emanuela Laskera – Gorzów Wlkp.
    • 10-06-2017błyskawiczne Zielony Mat (do 14 lat) (ELO) – Zielona Góra
    • 04-06-2017 III Memoriał imienia Mirosława Borkowskiego – Kożuchów
    • 03-06-2017 Międzynarodowy Turniej Szachowy z okazji Dni Lubska
    • 03-06-2017 Sobota Przy Szachownicy (ELO) – Ksz Stilon Gorzów Wlkp.
    • 01-06-2017szybkie Lubuski Turniej Finałowy EpSwS 2017 - Zielona Góra
    • 27-05-2017 IV Powiatowe Zmagania Szachowe – Bytnica
    • 27-05-2017 - 28-05-2017 Mistrzostw Województwa Juniorów – Lubsko
    • 21-05-2017 Niedziela Przy Szachownicy (ELO) – Ksz Stilon Gorzów Wlkp.
    • 20-05-2017 Sobota Przy Szachownicy (ELO) – Ksz Stilon Gorzów Wlkp.
    • 20-05-2017 Turniej dla dzieci szkół podstawowych i przedszkoli – Żary
    • 13-05-2017 - 15-05-2017 Turniej z okazji 25-lecia ŻKSz Żary
    • 06-05-2017 Magnusuk 2017 – Zielona Góra
    • 05-05-2017 - 07-05-2017 Ekstraliga I Zjazd - Gorzów Wlkp.
    • 23-04-2017 Niedziela Przy Szachownicy (ELO) – Ksz Stilon Gorzów Wlkp.
    • 22-04-2017 Sobota Przy Szachownicy (ELO) – Ksz Stilon Gorzów Wlkp.
    • 22-04-2017błyskawiczne Zielony Mat (do 14 lat) (ELO) – Zielona Góra
    • 11-04-2017 - 15-04-2017 XIII Lubuska Wiosna Szachowa - Gorzów Wlkp.
    • 25-03-2017 Sobota Przy Szachownicy (ELO) – Ksz Stilon Gorzów Wlkp.
    • 25-03-2017 - 26-03-2017 Lubuskie Cztery Pory Roku - Zielona Góra
    • 19-03-2017 IV Festiwal Szachowy - Krosno Odrzańskie
    • 18-03-2017 Sobota Przy Szachownicy (ELO) – Ksz Stilon Gorzów Wlkp.
    • 12-02-2017 Niedziela Przy Szachownicy (ELO) – Ksz Stilon Gorzów Wlkp.
    • 11-02-2017 Magnusuk 2017 – Zielona Góra
    • 11-02-2017 Sobota Przy Szachownicy (ELO) – Ksz Stilon Gorzów Wlkp.
    • 14-01-2017 Sobota Przy Szachownicy (ELO) – Ksz Stilon Gorzów Wlkp.
    • 03-10-2016 - 09-10-2015 MISTRZOSTWA STREFY LUBUSKO – DOLNOŚLĄSKIEJ w SZACHACH (9, 11, 13 lat)
    • 30-09-2016 - 03-10-2016 Mistrzostwa Makroregionalne Młodzików 2016
    • 16-09-2016 - 18-09-2016 Sesja Lubuskiej Akademii Szachowej w Obrze
    • 04-06-2016 - 05-06-2016klasyczne Mistrzostwa Województwa Juniorów 2016
    • 01-06-2016szybkie Turniej Finałowy "Edukacja przez Szachy w Szkole"
      Województwo Lubuskie
    • 29-05-2016szybkie Turniej Szachowy z okazji DNI LUBSKA
    • 29-04-2016 - 03-05-2016szybkie Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół
      Klasy I-III
    • 03-04-2016 - 22-06-2016 Liga Wojewódzka Seniorów 2016
    • 02-04-2016 - 14-05-2016klasyczne Wojewódzka Liga Juniorów
    • 12-03-2016 - 13-03-2016 III Festiwal Gier Umyslowych w Krośnie Odrzańskim
    • 01-01-2016 - 31-12-2016 Kalendarz LZSzach. 2016
    • 13-09-2015szybkie I Międzynarodowy Turniej Winobraniowy
    • 04-09-2015 - 06-09-2015obóz Lubuska Akademia Szachowa
      I Zjazd - Obra 4-6.09.2015
    • 03-07-2015 - 07-07-2015klasyczne Puchar Burmistrza Skwierzyny
    • 13-06-2015 - 14-06-2015klasyczne Weekendowy Turniej Szachowy
    • 12-06-2015 - 14-06-2015klasyczne Mistrzostwa Makroregionalne Młodzików 2015
    • 06-06-2015 - 07-06-2015klasyczne Mistrzostwa Województwa Juniorów 2015
    • 31-05-2015 - 04-10-2015szybkie Szachowe Grand-Prix Czterech Miast
    • 30-05-2015szybkie VII Międzynarodowy Turniej Szachowy
    • 25-04-2015 - 20-06-2015klasyczne Wojewódzka Liga Juniorów "Lubuskie 2015"
    • 01-01-2015 - 31-12-2015 Kalendarz LZSzach.
    • 07-12-2014szybkie Lubuski Turniej Mikołajkowy
    • 23-11-2014 - 31-05-2015klasyczne III Liga Województwa Lubuskiego 2014/15
    • 11-11-2014szybkie III Turniej Szachowy z okazji Dnia Niepodległości
    • 09-11-2014klasyczne  ZMIANA TERMINU Derby Województwa Lubuskiego "Północ-Południe"
      pod patronatem Wojewody Lubuskiego Jerzego Ostroucha
      Gorzów Wlkp., WiMBP

    • 12-10-2014 - 15-03-2015klasyczne  Krośnieńska Liga Szachowa 2014/15
    • 21-09-2014 - 27-09-2014klasyczne MISTRZOSTWA STREFY LUBUSKO - DOLNOŚLĄSKIEJ (do 9, 11 i 13 lat) W SZACHACH
    • 05-09-2014 - 07-09-2014obóz II sesja Lubuskiej Akademii Szachowej
    • 26-07-2014 - 27-07-2014klasyczne Lubuskie Cztery Pory Roku - Lato 2014
    • 19-06-2014 - 22-06-2014klasyczne Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Juniorów 2014
    • 12-06-2014 - 15-06-2014klasyczne Mistrzostwa Makroregionalne Młodzików
    • 06-06-2014 - 08-06-2014obóz I sesja Lubuskiej Akademii Szachowej
    • 18-05-2014szybkie Drużynowy Turniej Szachów Rodzinnych
    • 15-04-2014 - 19-04-2014klasyczne X Lubuska Wiosna Szachowa
    • 12-04-2014szybkie II Festiwal Gier Umysłowych w Gorzowie W.
    • 12-04-2014 - 13-04-2014klasyczne Lubuskie Cztery Pory Roku - Wiosna
    • 05-04-2014 - 13-12-2014klasyczne "Zielony Mat" Liga Szkół Podstawowych
    • 29-03-2014szybkie Grand Prix Sulechowa 2014
    • 15-03-2014 - 16-03-2014szybkie Mistrzostwa Miasta i Gminy Strzelce Kraj.
    • 09-03-2014szybkie Mistrzostwa Krosna Odrzańskiego w szachach szybkichszybkich
    • 08-03-2014 - 31-05-2014klasyczne III Liga juniorów 2014
    • 23-02-2014klasyczne Turniej finałowy III Ligi, Lubsko 23.02.2014
    • 01-02-2014 - 09-02-2014obóz XII Zimowy Obóz Szkoleniowy i Turniej Szachowy "Młode Talenty"
    • 01-01-2014 - 31-12-2014 Kalendarz Lubuskiego Związku Szachowego
    • 14-12-2013szybkie Otwarty turniej mikołajkowy
    • 08-12-2013szybkie MIKOŁAJKOWO - ŚWIĄTECZNY TURNIEJ SZACHOWY
    • 07-12-2013błyskawiczne Mistrzostwa Gorzowa Wlkp. w grze błyskawicznej
    • 06-12-2013szybkie Szachowe Mikołajki w TESCO
    • 02-12-2013błyskawiczne Liga szkół podstawowych - "Zielony Mat"
    • 30-11-2013szybkie Poranek w Stilonie
    • 23-11-2013szybkie Podwieczorek w Stilonie
    • 11-11-2013szybkie Turniej z okazji Dnia Niepodległości
    • 10-11-2013 - 16-11-2013klasyczne Turniej Ostatniej Szansy
    • 09-11-2013szybkie Grand Prix Sulechowa
    • 08-11-2013 - 17-11-2013klasyczne Z szachami przez Polskę
    • 19-10-2013szybkie Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w Szachach Szybkich
    • 19-10-2013szybkie Poranek w Stilonie
    • 19-10-2013 - 20-10-2013szybkie Otwarte Mistrzostwa Powiatu Strzelecko - Drezdeneckiego
    • 12-10-2013szybkie Podwieczorek w Stilonie
    • 11-10-2013 - 16-10-2013klasyczne Makroregion DS. - LB.
    • 07-10-2013błyskawiczne Liga szkół podstawowych - "Zielony Mat"
    • 05-10-2013 - 06-10-2013klasyczne Lubuskie cztery pory roku - jesień
    • 05-10-2013szybkie Grand Prix Sulechowa
    • 28-09-2013szybkie Poranek w Stilonie
    • 28-09-2013błyskawiczne Otwarte Mistrzostwa Myśliborza
    • 22-09-2013szybkie Mistrzostwa Województwa w szachach szybkich
    • 21-09-2013szybkie V Międzynarodowy Puchar Polski Przedsiębiorców w Szachach
    • 21-09-2013błyskawiczne I turniej o Puchar Pałacu Sapetów
    • 20-09-2013 - 22-09-2013klasyczne Mistrzostwa Gorzowa Wlkp.
    • 14-09-2013szybkie Podwieczorek w Stilonie
    • 13-09-2013 - 15-09-2013klasyczne Ekstraliga 2013
    • 08-09-2013błyskawiczne Turniej o Puchar Bachusa
    • 08-09-2013szybkie Lubuskie Derby Szachowe
    • 07-09-2013 - 08-09-2013klasyczne Mistrzostwa Sulechowa
    • 06-09-2013 - 08-09-2013klasyczne Grand Prix Ziemi Strzeleckiej
    • 30-08-2013 - 01-09-2013klasyczne Ekstraliga 2013
    • 22-08-2013 - 31-08-2013klasyczne Dąbki Chess Open
    • 22-08-2013 - 31-08-2013klasyczne Ogólnopolskie Igrzyska Szkolne
    • 19-08-2013 - 30-08-2013klasyczne XVIII MFSz - "Konik Morski Rewala"
    • 19-08-2013 - 31-08-2013klasyczne Wakacje z szachami
    • 10-08-2013błyskawiczne LETNI TURNIEJ SZACHOWY BLITZ SULECHÓW 2013
    • 10-08-2013 - 19-08-2013klasyczne Maluchy przy szachownicy w Morskiej stolicy
    • 01-08-2013 - 04-08-2013szybkiebłyskawiczne MP Juniorów w szachach szybkich i błyskawicznych
    • 22-07-2013 - 30-07-2013klasyczne Ekstraliga i I Liga Juniorów, II Liga Juniorów
    • 21-07-2013 - 30-07-2013klasyczne Karpacz II - Chess Open
    • 13-07-2013 - 14-07-2013klasyczne Lubuskie cztery pory roku - lato
    • 02-07-2013 - 14-07-2013klasyczne Z Szachami przez Świat - Hiszpania
    • 29-06-2013 - 06-07-2013klasyczne Turniej Pierwszej Szansy
    • 22-06-2013szybkie Turniej Szachów Rodzinnych
    • 16-06-2013klasyczne III zjazd Ligi Seniorów woj. Lubuskiego
    • 15-06-2013szybkie Poranek w Stilonie
    • 15-06-2013szybkie Grand Prix Sulechowa
    • 14-06-2013 - 16-06-2013klasyczne Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
    • 08-06-2013klasyczne Finał Ligi Juniorów
    • 08-06-2013szybkie Podwieczorek w Stilonie
    • 03-06-2013błyskawiczne Liga szkół podstawowych - "Zielony Mat"
    • 01-06-2013szybkie Puchar Burmistrza Międzyrzecza
    • 30-05-2013 - 02-06-2013klasyczne Mistrzostwa Województwa Juniorów
    • 25-05-2013szybkie VI Międzynarodowy Turniej Szachowy Wschowa 2013
    • 25-05-2013szybkie Poranek w Stilonie
    • 24-05-2013 - 26-05-2013klasyczne Ekstraliga 2013
    • 24-05-2013 - 26-05-2013klasyczne Grand Prix Ziemi Strzeleckiej
    • 24-05-2013 - 02-06-2013klasyczne Z szachami przez Polskę - VI MTSz
    • 19-05-2013 Mistrzowskie warsztaty szachowe
    • 18-05-2013szybkie I LO Puszkin
    • 18-05-2013 Zebranie Zarządu LZSzach
    • 12-05-2013klasyczne II zjazd III Ligi Seniorów
    • 11-05-2013szybkie Podwieczorek w Stilonie
    • 11-05-2013klasyczne II zjazd Ligi Juniorów 2013
    • 11-05-2013błyskawiczne Mistrzostwa Sulechowa
    • 04-05-2013 - 05-05-2013klasyczne Lubuskie cztery pory roku - wiosna
    • 26-04-2013 - 28-04-2013klasyczne Grand Prix Ziemi Strzeleckiej
    • 26-04-2013 - 05-05-2013klasyczne Z Szachami przez Polskę - III MTSz
    • 21-04-2013klasyczne III Liga Seniorów woj. Lubuskiego 2013
    • 21-04-2013klasyczne I zjazd Ligi Juniorów 2013
    • 20-04-2013szybkie I LO Puszkin
    • 13-04-2013szybkie Poranek w Stilonie
    • 13-04-2013szybkie Grand Prix Sulechowa
    • 13-04-2013 - 14-04-2013szybkie Otwarte Mistrzostwa Miasta i Gminy Strzelce Krajeńskie
    • 10-04-2013 - 18-04-2013klasyczne Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
    • 07-04-2013 Zebranie sędziów LZSzach
    • 07-04-2013 Mistrzowskie warsztaty szachowe
    • 06-04-2013błyskawiczne Liga szkół podstawowych - "Zielony Mat"
    • 06-04-2013szybkie Podwieczorek w Stilonie
    • 25-02-2013szybkie Mistrzostwa Powiatu w Szachach