Trwające

26 lutego 2023 - 11 czerwca 2023
DMW - III Liga
województwo lubuskie
8 czerwca 2023 - 11 czerwca 2023
Turniej Szachów Standardowych
Skwierzyna

Planowane

9 czerwca 2023
Turniej Szachowy w Szachach Błyskawicznych
Skwierzyna
11 czerwca 2023
DMW - III Liga - Runda 7
3 lipca 2023 - 14 lipca 2023
Półkolonie z turniejami klasyfikacyjnymi
Kożuchów
15 lipca 2023
Lubuszanie zdobywają kategorie I - Dzień 1/2
Zielona Góra
22 lipca 2023
Lubuszanie zdobywają kategorie I - Dzień 2/2
Zielona Góra
12 sierpnia 2023 - 15 sierpnia 2023
Puchar Lisek.pl
Skwierzyna
19 sierpnia 2023
Lubuszanie zdobywają kategorie II - Dzień 1/2
Zielona Góra
26 sierpnia 2023
Lubuszanie zdobywają kategorie II - Dzień 2/2
Zielona Góra
29 sierpnia 2023 - 31 sierpnia 2023
Mistrzostwa Polski Juniorów (do lat 12, 14, 16 i 18), Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10, Puchar Polski do lat 8 w szachach szybkich i błyskawicznych
Bydgoszcz
9 września 2023
Turniej o Puchar Bachusa
Zielona Góra
15 września 2023 - 17 września 2023
Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików
woj. dolnośląskie
14 października 2023 - 21 października 2023
Mistrzostwa Strefy Lubusko - Dolnośląskiej
woj. dolnośląskie

termin orientacyjny

5 listopada 2023 - 11 listopada 2023
Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów do lat 9/11
Pokrzywna, OW Sudety
5 listopada 2023 - 11 listopada 2023
Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów do lat 13/15/17
Jastrzębia Góra, OW VIS
11 listopada 2023
Turniej z okazji Święta Niepodległości
Zielona Góra
10 grudnia 2023
Memoriał Mirosława Borkowskiego
Kożuchów

Zakończone

28 maja 2023
Turniej o Puchar Starosty Krośnieńskiego
Świetlica w Starym Raduszcu - 71a ( koło Krosna Odrzańskiego)
21 maja 2023
DMW - III Liga - Runda 6
20 maja 2023 - 28 maja 2023
Szkolenie szachowe i turnieje klasyfikacyjne
Pszczew
7 maja 2023
DMW - III Liga - Runda 5
7 maja 2023 - 13 maja 2023
XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (MPJ 12-14)
Darłówek, woj. Zachodniopomorskie
3 maja 2023
Turniej Szachowy w Szachach Szybkich
Skwierzyna
2 maja 2023 - 7 maja 2023
Mistrzostwa Polski Dzieci do lat 8
Poronin, OW Limba
29 kwietnia 2023 - 2 maja 2023
Majówka przy szachownicy
Kołatka, gm. Bobrowice
29 kwietnia 2023 - 2 maja 2023
Mistrzostwa Polski Dzieci do lat 6 i 7
Poronin, OW Limba
23 kwietnia 2023
DMW - III Liga - Runda 4
2 kwietnia 2023
DMW - III Liga - Runda 3
1 kwietnia 2023 - 7 kwietnia 2023
VII Memoriał im. Emanuela Laskera
Gorzów Wielkopolski
1 kwietnia 2023 - 7 kwietnia 2023
XIX Lubuska Wiosna Szachowa
Gorzów Wielkopolski
12 marca 2023
DMW - III Liga - Runda 2
11 marca 2023 - 19 marca 2023
Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18
Jastrzębia Góra
4 marca 2023 - 11 marca 2023
Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10
Sielpia Wielka
10 grudnia 2022
Mikołajkowo – Świąteczny turniej szachowy
Strzelce Krajeńskie
20 listopada 2022
Mistrzostwa Sulechowa w szachach szybkich w ramach GP Ziemi Lubuskiej
Liceum Ogolnokształcące w Sulechowe ul. Licealna 10
6 listopada 2022
XI TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI - GRUPA B
Sala konferencyjno-sportowa (w budynku pływalni krytej) w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie przy ul. Olimpijskiej 20, 66-004 Zielona Góra.

TEMPO: 5' + 3'' na ruch

RUND: 9

ORGANIZATOR: Fundacja Mistrzostwa Szachowego

6 listopada 2022
XI TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI - GRUPA A
Sala konferencyjno-sportowa (w budynku pływalni krytej) w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie przy ul. Olimpijskiej 20, 66-004 Zielona Góra.

TEMPO: 5'+3"

RUND: 9

ORGANIZATOR: Fundacja Mistrzostwa Szachowego

5 listopada 2022
Szachy dla dzieci
Strzelce Krajeńskie
22 października 2022
Mistrzostwa Powiatu Strzelecko–Drezdeneckiego
Strzelce Krajeńskie
16 października 2022 - 22 października 2022
Eliminacje Strefowe DS+LB do Finałów Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików 2023
Hotel **** Kormoran Resort & SPA, Sulęcin
8 października 2022
Szachy dla dzieci
Strzelce Krajeńskie
25 września 2022
OTWARTE MISTRZOSTWA ZIELONEJ GÓRY - GRUPA B
Sala konferencyjno-sportowa (w budynku pływalni krytej) w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie przy ul. Olimpijskiej 20, 66-004 Zielona Góra.

TEMPO: 5' + 3'' na ruch

RUND: 9

ORGANIZATOR: Fundacja Mistrzostwa Szachowego

25 września 2022
OTWARTE MISTRZOSTWA ZIELONEJ GÓRY - GRUPA A
Sala konferencyjno-sportowa (w budynku pływalni krytej) w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie przy ul. Olimpijskiej 20, 66-004 Zielona Góra.

TEMPO: 5' + 3'' na ruch

RUND: 9

ORGANIZATOR: Fundacja Mistrzostwa Szachowego

24 września 2022
Szachy dla dzieci
Strzelce Krajeńskie
24 września 2022
VIII Memoriał Mirosława Borkowskiego w ramach Grand Prix Ziemi Lubuskiej
Zamek w Kożuchowie, ul. Klasztorna 14, Kożuchów
11 września 2022
XI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BACHUSA - GRUPA B
Sala konferencyjno-sportowa (w budynku pływalni krytej) w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie przy ul. Olimpijskiej 20, 66-004 Zielona Góra.

TEMPO: 5' + 3'' na ruch

RUND: 9

ORGANIZATOR: Fundacja Mistrzostwa Szachowego

11 września 2022
Walne Wyborcze Zebranie Delegatów
Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Drzonkowie, ul. Olimpijska 20, sala „A”
11 września 2022
XI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BACHUSA GRUPA A
Sala konferencyjno-sportowa (w budynku pływalni krytej) w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie przy ul. Olimpijskiej 20, 66-004 Zielona Góra.

TEMPO: 5' + 3'' na ruch

RUND: 9

ORGANIZATOR: Fundacja Mistrzostwa Szachowego

10 września 2022
Szachy szybkie z GKSz'em (FIDE Rapid)
Dzikowo k. Gubina
3 września 2022
Lubuska Akademia Szachowa
„Dom Harcerza” Zielonaj Góra
19 sierpnia 2022 - 20 sierpnia 2022
LUBUSZANIE ZDOBYWAJĄ KATEGORIE- TURNIEJ Z PODZIAŁEM NA KATEGORIE
Zielona Góra, Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Wyszyńskiego 17
23 lipca 2022 - 30 lipca 2022
LUBUSZANIE ZDOBYWAJĄ KATEGORIE- TURNIEJE Z PODZIAŁEM NA KATEGORIE
Zielona Góra, Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Wyszyńskiego 17
17 czerwca 2022 - 18 czerwca 2022
MAGNUSIK Turniej szkoleniowo-klasyfikacyjny- MOŻLIWOŚĆ ZDOBYCIA WYŻSZEJ KATEGORII
Zielona Góra, Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Wyszyńskiego 17
12 czerwca 2022
Turniej szachów Rodzinnych
Strzelce Krajeńskie
10 czerwca 2022 - 12 czerwca 2022
Mistrzostwa Makroregionalne Młodzików DS+LB
Drzonków, ul. Olimpijska 20
4 czerwca 2022
Szachy dla dzieci
Strzelce Krajeńskie
4 czerwca 2022
ZIELONY MAT 2022 - grupa B - Turniej 1B
Zielona Góra, Dom Harcerza, ul. Wyszyńskiego 19 A
4 czerwca 2022
ZIELONY MAT 2022 - grupa A (do FIDE) - Turniej 1A
Zielona Góra, Dom Harcerza, ul. Wyszyńskiego 19 A
28 maja 2022 - 29 maja 2022
Indywidualne Mistrzostwa Juniorów
Liceum Ogólnokształcące w Sulechowie
14 maja 2022
Szachy dla dzieci
Strzelce Krajeńskie
30 kwietnia 2022 - 3 maja 2022
Turniej Szachów Standardowych
Skwierzyna

Turniej z oceną rankingową FIDE i możliwością uzyskania normy kandydackiej.

24 kwietnia 2022
Kurs sędziowski
Sulechów

1.Informacja ogólna:

Kurs sędziowski umożliwia zdobycie klas sędziowskich:

  1. a) sędziego klasy drugiej
  2. b) sędziego klasy trzeciej

c młodzieżowej klasy sędziowskiej

 

2.Organizatorzy:

Lubuski Związek Szachowy,

Wojewódzkie Kolegium Sędziów

 

3.Miejsce kursu:

Sulechów ul. Licealna – Liceum Ogólnokształcące

 

4.Termin:

Niedziela, 24.04.2022 r. godz. 10.00-15.00

 

5.Warunki uczestnictwa w kursie na II i III klasę sędziego szachowego i młodzieżową klasę sędziowska:

  1. a) ukończone 18 lat na klasę II i III lub 16 lat na młodzieżową klasę

sędziowską

  1. b) posiadanie minimum II kat. szachowej (wpis w legitymacji szachowej lub wpis do CR PZSzach)
  2. c) posiadanie ważnej licencji sędziowskiej i opłaconą opłatę sędziowską (za rok 2022)

–nie dotyczy kandydatów na III klasę sędziowską

  1. d) dla kandydatów na II klasę sędziowską -przedstawienie wykazu sędziowanych turniejów –kandydat na II klasę sędziowską musi

sędziować minimum cztery turnieje jako asystent, w tym minimum dwa, rozgrywane tempem, umożliwiającym wypełnienie norm na kategorie szachowe

  1. e) opłata za udział w kursie –150 zł –płatne przed rozpoczęciem kursu na konto LZSzach: 34 1090 1900 0000 0001 2105 1799

6.Zgłoszenia (do 20.04.22r.), pytania i informacje:

FA Tomasz Sowa dancig@interia.pl

tel. 887 60 30 40, 887 27 86 85

Ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatorów

23 kwietnia 2022 - 24 kwietnia 2022
Turniej na kategorie
Strzelce Krajeńskie
9 kwietnia 2022
Szachy dla dzieci
Strzelce Krajeńskie
9 kwietnia 2022
Otwarte Mistrzostwa Miasta i Gminy Strzelce Krajeńskie
Strzelce Krajeńskie
9 kwietnia 2022 - 15 kwietnia 2022
XVIII Lubuska Wiosna Szachowa
Gorzów Wielkopolski

VI Międzynarodowy Turniej Szachowy pamięci Emanuela Laskera

XVIII Lubuska Wiosna Szachowa

Gorzów Wielkopolski, 9-15.04.2022

3 kwietnia 2022
Drużynowe Mistrzostwa Młodzików
Liceum Ogólnokształcące w Sulechowie
2 kwietnia 2022 - 24 kwietnia 2022
Drużynowe Mistrzostwa Juniorów
Liceum Ogólnokształcące w Sulechowie
26 marca 2022
Gubiński Turniej Szachów Szybkich
Gubin
26 marca 2022
Mistrzostwa Gminy Strzelce Krajeńskie
Strzelce Krajeńskie
12 marca 2022
Szachy dla dzieci
Strzelce Krajeńskie
12 lutego 2022
Szachy Dla Dzieci
Strzelce Krajeńskie
24 stycznia 2022 - 28 stycznia 2022
Zimowy Obóz Szachowy
Strzelce Krajeńskie
22 stycznia 2022 - 29 stycznia 2022
Z Szachami przez Polskę 2022 - Szklarska Poręba
ul. Słowackiego 11 a, w Szklarskiej Porębie.
22 stycznia 2022 - 29 stycznia 2022
XX Zgrupowanie Szkoleniowe KARKONOSZE
ul. Słowackiego 11 a w Szklarskiej Porębie
15 stycznia 2022
Szachy Dla Dzieci
Strzelce Krajeńskie
3 grudnia 2021 - 5 grudnia 2021
Mistrzostwa Gorzowa Wielkopolskiego grupa A
lokal Klubu Szachowego „STILON”, przy ul. Chrobrego 28 w Gorzowie Wlkp.,
3 grudnia 2021 - 4 grudnia 2021
Mistrzostwa Gorzowa Wielkopolskiego grupa B
lokal Klubu Szachowego „STILON”, przy ul. Chrobrego 28 w Gorzowie Wlkp.,
27 listopada 2021
Wybory do Kolegium Sędziów LZSzach
CKZiU - Sulechów, ul. Piaskowa 53
27 listopada 2021
Lubuska Liga Młodzików 2021
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego - Sulechów, ul. Piaskowa 53
14 listopada 2021
 X Jubileuszowy Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości
ZIELONA GÓRA - DRZONKÓW - WOSiR ul. Olimpijska 20
24 października 2021
Walne Zebranie Delegatów LZSzach
Wojewódzka i Miejskiej Biblioteka Publiczna w Gorzowie Wlkp. ul. Sikorskiego 107.
19 września 2021
X jubileuszowy turniej szachowy o puchar Bachusa
ZIELONA GÓRA - DRZONKÓW - WOSiR ul. Olimpijska 20
11 września 2021
Otwarte Mistrzostwa Juniorów woj. lubuskiego
Liceum Ogólnokształcące w Sulechowie, ul. Licealna 10 66-100 Sulechów
8 sierpnia 2021 - 17 sierpnia 2021
XXI Ogólnopolskie Indywidualne Mistrzostwa Dzieci i Młodzieży Szkolnej
OW „HORYZONT” ul. Darłowska 4a, 76-156 Dąbki
8 sierpnia 2021 - 17 sierpnia 2021
Maluchy przy szachownicy w morskiej stolicy
ul. Gryfa Pomorskiego 78, 72-500 Międzyzdroje
8 sierpnia 2021 - 17 sierpnia 2021
VIII Turniej Szachowy „Dąbki”
OW „HORYZONT” ul. Darłowska 4a, 76-156 Dąbki
7 sierpnia 2021 - 17 sierpnia 2021
XIII Zgrupowania Szkoleniowego i Ogólnopolskich Indywidualnych Mistrzostw Dzieci i Młodzieży
OW „HORYZONT” ul. Darłowska 4a, 76-156 Dąbki
17 czerwca 2021
Turniej Finałowy „Edukacja przez szachy w szkole” województwo Lubuskie 2021
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gorzowie Wielkopolskim ul. Sikorskiego 107
14 czerwca 2021 - 20 czerwca 2021
V Memoriał im. Emanuela Laskera
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna (WiMBP) im. Z. Herberta w Gorzowie Wlkp., ul. Sikorskiego 107
12 czerwca 2021
„Magnusik” Turniej szkoleniowo-klasyfikacyjny
Dom Harcerza w Zielonej Górze przy ul. Wyszyńskiego 19 A
12 czerwca 2021
„Magnusik” Turniej szkoleniowo-klasyfikacyjny
Dom Harcerza w Zielonej Górze przy ul. Wyszyńskiego 19 A
12 czerwca 2021 - 19 czerwca 2021
„Magnusik” Turniej szkoleniowo-klasyfikacyjny
Dom Harcerza w Zielonej Górze przy ul. Wyszyńskiego 19 A
5 czerwca 2021
„Zielony Mat” dla dzieci i młodzieży do lat 14
w Szkole Podstawowej nr 1 w Zielonej Górze, ul. Wyszyńskiego 17.
22 maja 2021 - 29 maja 2021
Kurs instruktorski
ul. Gryfa Pomorskiego 78, 72-500 Międzyzdroje
21 maja 2021 - 30 maja 2021
Z Szachami przez Polskę 2021 - Międzyzdroje
ul. Gryfa Pomorskiego 78, 72-500 Międzyzdroje
2 stycznia 2021 - 9 stycznia 2021
XV Turniej Szachowy Karkonosze
ul. Słowackiego 11 a, w Szklarskiej Porębie.
2 stycznia 2021 - 9 stycznia 2021
XIX Zgrupowanie Szkoleniowe I turnieju „KARKONOSZE”
ul. Słowackiego 11 a w Szklarskiej Porębie
12 grudnia 2020
Sobota przy Szachownicy
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
6 grudnia 2020
Turniej Mikołajkowy
Krosno Odrzańskie
5 grudnia 2020 - 12 grudnia 2020
IV Memoriał im. Emanuela Laskera
Gorzów Wiekopolski
5 grudnia 2020
Mistrzostwa Gorzowa Wlkp. w Blitz
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
22 listopada 2020
Grand Prix Czterech Miast - Sulechów
Sulechów
15 listopada 2020
IX Turniej z okazji Święta Niepodległości​ P-5’ + 3” do FIDE
Sala konferencyjno-sportowa (w budynku pływalni krytej) w WOSIR w Drzonkowie.
14 listopada 2020
Sobota przy Szachownicy
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
8 listopada 2020
IX Turniej o Puchar Bachusa
Sala konferencyjno-sportowa (w budynku pływalni krytej) w WOSIR w Drzonkowie
24 października 2020
Jesienny turniej szachowy
Liceum Ogólnokształcące ul Licealna 10, 66-100 Sulechów
22 października 2020
EDUKACJA PRZEZ SZACHY W SZKOLE
Sala Kolumnowa Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze, ul. Podgórna 7
22 października 2020
Edukacja Przez Szachy w Szkole
Dom Kultury w Nowogrodzie Bobrzańskim, ul. Pocztowa 7
18 października 2020
Grand Prix Czterech Miast - Nowogród Bobrzański
Nowogród Bobrzański
17 października 2020
Sobota przy Szachownicy
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
11 października 2020
Turniej Czterech Miast - Krosno Odrzańskie
Krosno Odrzańskie
2 października 2020 - 4 października 2020
Mistrzostwa Gorzowa Wlkp.
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
19 września 2020
Sobota przy Szachownicy
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
19 września 2020
Zielony Mat (do 14 lat) Blitz P-10' do FIDE
„Dom Harcerza” w Zielonej Górze, ul. Wyszyńskiego 19a.
5 września 2020
Letni turniej szachowy
Liceum Ogólnokształcące ul Licealna 10, 66-100 Sulechów
26 sierpnia 2020 - 28 sierpnia 2020
Mistrzostwa Polski Juniorów (do lat 12, 14, 16 i 18)
Wrocław, Hala Stulecia
26 sierpnia 2020 - 28 sierpnia 2020
Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10
Wrocław, Hala Stulecia
26 sierpnia 2020 - 28 sierpnia 2020
Puchar Polski do lat 8 w szachach szybkich i błyskawicznych
Wrocław, Hala Stulecia
11 sierpnia 2020 - 20 sierpnia 2020
Dąbki 2019 - VIII TSz z Szachami przez Polskę
Dąbki k. Darłowa, ul. Darłowska 4a
11 sierpnia 2020 - 21 sierpnia 2020
XII Szachowe Wakacje w Dąbkach
ul. Darłowska 4a, 76-156 Dąbki
11 sierpnia 2020 - 20 sierpnia 2020
XX Ogólnopolskie Indywidualne Mistrzostwa Dzieci i Młodzieży Szkolnej
Dąbkach k. Darłowa, ul. Darłowska 4a
21 czerwca 2020
Grand Prix Czterech Miast - Krosno Odrzańskie
Krosno Odrzańskie
20 czerwca 2020
Sobota przy Szachownicy
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
14 czerwca 2020
Niedziela przy Szachownicy
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
11 czerwca 2020 - 14 czerwca 2020
Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików woj. lubusko-dolnośląskiego
OSiR Słubice
6 czerwca 2020
Zielony Mat (do 14 lat) Blitz P-10' do FIDE
Zielona Góra, SP-1, ul. Wyszyńskiego 17
3 czerwca 2020
Turniej finałowy akcji Edukacja przez Szachy w Szkole​
Sala Kolumnowa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego, ul. Podgórna 7, 65-057 Zielona Góra
24 maja 2020
Grand Prix Czterech Miast - Lubsko
Lubsko
23 maja 2020
Sobota przy Szachownicy
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
25 kwietnia 2020
Zielony Mat (do 14 lat) Blitz P-10' do FIDE
Zielona Góra, SP-1, ul. Wyszyńskiego 17
23 kwietnia 2020 - 26 kwietnia 2020
Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół "Edukacja Przez Szachy w Szkole" (klasy I-III)
Poronin
18 kwietnia 2020 - 26 kwietnia 2020
XVIII Obozu Szkoleniowego i Turnieju „Pod Smrkiem”
Nove Mesto pod Smrkem Czechy
6 kwietnia 2020 - 11 kwietnia 2020
IV Festiwal pamięci Emanuela Laskera
Gorzów Wielkopolski Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
6 kwietnia 2020 - 11 kwietnia 2020
XVI Lubuska Wiosna Szachowa (WiMBP)
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
4 kwietnia 2020
Wiosenny turniej szachowy
Liceum Ogólnokształcące ul. Licealna 10, 66-100 Sulechów
30 marca 2020 - 5 kwietnia 2020
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (MPJ 12-14)
Puławy
14 marca 2020
Zimowy turniej szachowy
Liceum Ogólnokształcące ul Licealna 10, 66-100 Sulechów
14 marca 2020
Sobota przy Szachownicy
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
7 marca 2020 - 15 marca 2020
Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18
Szklarska Poręba
22 lutego 2020 - 29 lutego 2020
Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10
Szczyrk
15 grudnia 2019
Niedziela przy Szachownicy liczone do ELO
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
14 grudnia 2019
Sobota przy Szachownicy
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
6 grudnia 2019 - 8 grudnia 2019
Kurs instruktorski - II zjazd
30 listopada 2019
Zielony Mat (do 14 lat) Blitz P-10' do FIDE
Zielona Góra, SP-1, ul. Wyszyńskiego 17
29 listopada 2019 - 1 grudnia 2019
Kurs instruktorski - I zjazd
23 listopada 2019
Mistrzostwa Województwa Juniorów w Szachach Szybkich 2019
Zespół Szkół Katolickich, ul. Kalinowskiego 15, Żary
22 listopada 2019 - 24 listopada 2019
Mistrzostwa Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Chrobrego 28 w Gorzowie Wlkp.
16 listopada 2019
Sobota przy Szachownicy
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
11 listopada 2019
VIII Turniej z okazji Święta Niepodległości​ P-5’ + 3” do FIDE
Sala Kolumnowa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego, ul. Podgórna 7, 65-057 Zielona Góra
11 listopada 2019
Mecz Północ - Południe
Sala Kolumnowa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego, ul. Podgórna 7, 65-057 Zielona Góra
20 października 2019
Niedziela przy Szachownicy liczone do ELO
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
19 października 2019
Zielony Mat (do 14 lat) Blitz P-10' do FIDE
Zielona Góra, SP-1, ul. Wyszyńskiego 17
19 października 2019
Sobota przy Szachownicy
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
13 października 2019
Mistrzostwa Zielonej Góry w szachach błyskawicznych – Turniej Czterech Miast
Sala Kolumnowa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego, ul. Podgórna 7, 65-057 Zielona Góra Województwa Lubuskiego, ul. Podgórna 7, 65-057 Zielona Góra
15 września 2019
VIII Turniej o Puchar Bachusa P-10’ + 3” do FIDE
Sala Kolumnowa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego, ul. Podgórna 7, 65-057 Zielona Góra
30 sierpnia 2019 - 1 września 2019
Mistrzostwa Polski Juniorów (do lat 12, 14, 16 i 18)
Rzeszów, Hala Podpromie
30 sierpnia 2019 - 1 sierpnia 2019
Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10
Rzeszów, Hala Podpromie
30 sierpnia 2019 - 1 września 2019
Puchar Polski do lat 8 w szachach szybkich i błyskawicznych
Rzeszów, Hala Podpromie
17 sierpnia 2019
XIX Ogólnopolskie Indywidualne Mistrzostwa Szkół
Dąbki koło Darłowa
17 sierpnia 2019
XI Szachowych Wakacji w Dąbkach 2019
Dąbki koło Darłowa
11 sierpnia 2019
Szkolenie i turniej dla dzieci do lat 12
Międzyzdroje
4 sierpnia 2019
III Festiwal pamięci Emanuela Laskera
Gorzów Wielkopolski Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
27 lipca 2019
Mistrzostwa Dzikiego Kła
Krosno Odrzańskie
1 lipca 2019 - 31 lipca 2019
Puchar Lata
LDK Lubsko
16 czerwca 2019
Niedziela przy Szachownicy liczone do ELO
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
15 czerwca 2019
Sobota przy Szachownicy
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
10 czerwca 2019
Grand Prix Karkonoszy i Sudetów
Szklarska Poręba
1 czerwca 2019
Zielony Mat (do 14 lat) Blitz P-10' do FIDE
Zielona Góra, SP-1, ul. Wyszyńskiego 17
31 maja 2019
Turniej finałowy akcji Edukacja przez Szachy w Szkole​
26 maja 2019
Międzynarodowy turniej szachowy z okazji Dni Lubska
LDK Lubsko
25 maja 2019
Lubuska Akademia Szachowa
Wydział Zamiejscowy UZ ul. Armii Krajowej 51, 66-100 Sulechów
11 maja 2019
Turniej szachowy o Puchar Burmistrza Sulechowa
Wydział Zamiejscowy UZ ul. Armii Krajowej 51, 66-100 Sulechów
11 maja 2019
Sobota przy Szachownicy
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
1 maja 2019 - 5 maja 2019
Indywidualny Puchar Polski do 8
Szczyrk, CKiR Orle Gniazdo
27 kwietnia 2019
Zielony Mat (do 14 lat) Blitz P-10' do FIDE
Zielona Góra, SP-1, ul. Wyszyńskiego 17
27 kwietnia 2019 - 30 kwietnia 2019
Indywidualny Puchar Polski do lat 6 i 7
Szczyrk, CKiR Orle Gniazdo
26 kwietnia 2019
Międzyzdroje 2019 - VIII TSz z Szachami przez Polskę
Międzyzdroje
26 kwietnia 2019
Kurs Instruktorski PZSzach
Międzyzdroje
17 kwietnia 2019 - 20 kwietnia 2019
XIV Lubuska Wiosna Szachowa WiMBP w Gorzowie Wlkp.
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
16 kwietnia 2019
XV Lubuska Wiosna Szachowa WiMBP w Gorzowie Wlkp.
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
11 kwietnia 2019 - 14 kwietnia 2019
Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół "Edukacja Przez Szachy w Szkole" (klasy I-III)
Sielpia Wielka, OW Łucznik"
7 kwietnia 2019
III Liga Województwa Lubuskiego Seniorów 2019 - III zjazd
Wydział Zamiejscowy UZ ul. Armii Krajowej 51, 66-100 Sulechów
6 kwietnia 2019
XVII Obóz Szkoleniowy i Turniej - Młode Talenty 2019
Obra, k. Wolsztyna
6 kwietnia 2019
Wiosenny turniej szachowy
Wydział Zamiejscowy UZ ul. Armii Krajowej 51, 66-100 Sulechów
6 kwietnia 2019
III Liga Województwa Lubuskiego Młodzików 2019 – II zjazd
Wydział Zamiejscowy UZ ul. Armii Krajowej 51, 66-100 Sulechów
6 kwietnia 2019
III Liga Województwa Lubuskiego Juniorów 2019 - III zjazd
Wydział Zamiejscowy UZ ul. Armii Krajowej 51, 66-100 Sulechów
1 kwietnia 2019 - 30 kwietnia 2019
Grand Prix Szkół
LDK Lubsko
1 kwietnia 2019 - 30 kwietnia 2019
Szachiści Graja dla Polonii
Warszawa, Senat RP
31 marca 2019 - 6 kwietnia 2019
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (MPJ 12-14)
Sielpia, woj. Świętokrzyskie
29 marca 2019 - 31 marca 2019
Kurs EPSzwS - III zjazd
23 marca 2019 - 24 marca 2019
Mistrzostwa województwa Juniorów
Sala Kolumnowa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego, ul. Podgórna 7, 65-057 Zielona Góra
22 marca 2019 - 24 marca 2019
Kurs EPSzwS - II zjazd
16 marca 2019
Sobota przy Szachownicy
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
9 marca 2019 - 16 marca 2019
Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18
Szklarska Poręba
8 marca 2019 - 10 marca 2019
Kurs EPSzwS - I zjazd
3 marca 2019
III Liga Województwa Lubuskiego Seniorów 2019 - II zjazd
Wydział Zamiejscowy UZ ul. Armii Krajowej 51, 66-100 Sulechów
2 marca 2019
III Liga Województwa Lubuskiego Juniorów 2019 - II zjazd
Wydział Zamiejscowy UZ ul. Armii Krajowej 51, 66-100 Sulechów
1 marca 2019 - 31 marca 2019
Grand Prix Szkół
LDK Lubsko
24 lutego 2019 - 3 marca 2019
Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10
Szklarska Poręba
17 lutego 2019
Niedziela przy Szachownicy liczone do ELO
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
16 lutego 2019
Sobota przy Szachownicy
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
9 lutego 2019
Lubuska Akademia Szachowa
Wydział Zamiejscowy UZ ul. Armii Krajowej 51, 66-100 Sulechów
3 lutego 2019
III Liga Województwa Lubuskiego Seniorów 2019 - I zjazd
Wydział Zamiejscowy UZ ul. Armii Krajowej 51, 66-100 Sulechów
2 lutego 2019
III Liga Województwa Lubuskiego Juniorów 2019 - I zjazd
Wydział Zamiejscowy UZ ul. Armii Krajowej 51, 66-100 Sulechów
2 lutego 2019
III Liga Województwa Lubuskiego Młodzików 2019 - I zjazd
Wydział Zamiejscowy UZ ul. Armii Krajowej 51, 66-100 Sulechów
21 stycznia 2019 - 25 stycznia 2019
Półkolonia Szachowa - II turnus
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
15 stycznia 2019 - 25 stycznia 2019
Puchar Zimy
LDK Lubsko
14 stycznia 2019 - 18 stycznia 2019
Półkolonia Szachowa - I turnus
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
6 stycznia 2019 - 12 stycznia 2019
Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski (do 7,9,11,13,15 i 17 lat)
Pokrzywna, OW Sudety
4 stycznia 2019
VIII Grand Prix SP-1 Zielona Góra
SP-1 Zielona Góra, ul Wyszyńskiego 17
8 grudnia 2018
Mistrzostwa Gorzowa Wlkp. w Blitzu
Gorzów Wlkp.

Klub Szachowy STILON,
ul. Chrobrego 28

7 grudnia 2018
Krośnieńska Liga Szachowa - Turniej Mikołajkowy
Krosno Odrzańskie

KSGU,
Klub 5bsap,
Krosno Odrz.

2 grudnia 2018
Niedziela przy Szachownicy - 2.12.18
Gorzów Wlkp.

Open
godz. 10:00 – 13:30
Liczone do ELO

Klub Szachowy STILON,
ul. Chrobrego 28

1 grudnia 2018
Zielony Mat
Zielona Góra

do 14 lat
Blitz
P-10 do FIDE

SP 1,
ul. Wyszyńskiego 17,
Zielona Góra

1 grudnia 2018
Sobota przy Szachownicy - 1.12.18
Gorzów Wlkp.

Open
godz. 10:00 – 13:30

Klub Szachowy STILON,
ul. Chrobrego 28

25 listopada 2018
Grand Prix Czterech Miast - Finał
Sulechów
18 listopada 2018
Niedziela przy Szachownicy

Open
Liczone do ELO
godz. 10:00 – 13:30

Klub Szachowy STILON,
ul. Chrobrego 28

17 listopada 2018
Sobota przy Szachownicy

godz. 10:00 – 13:30
Dla dzieci

Klub Szachowy STILON,
ul. Chrobrego 28

11 listopada 2018
VII Turniej z okazji Święta Niepodległości
Zielona Góra

P-10+5 do FIDE

Sala Kolumnowa Urzędu Marszałkowskiego,
ul. Podgórna 7,
Zielona Góra

10 listopada 2018 - 16 listopada 2018
Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów
Szczyrk
9 listopada 2018
Krosnieńska Liga Szachowa - Turniej Niepodległościowy
Krosno Odrzańskie

KSGU
Klub 5bsap,
Krosno Odrz.

3 listopada 2018
Lubuska Akademia Szachowa
21 października 2018 - 28 października 2018
IV Igrzyska Szkolne w Szachach, 21-28.10.18
Pokrzywna koło
21 października 2018
Niedziela przy Szachownicy
Gorzów Wlkp.

Open
Liczone do ELO
godz. 10:00 – 13:30

Klub Szachowy STILON
ul. Chrobrego 28

20 października 2018
Sobota przy Szachownicy
Gorzów Wlkp.

godz. 10:00 - 13:30
Dla dzieci

Klub Szachowy STILON
ul. Chrobrego 28

19 października 2018
Zielony Mat
Zielona Góra

Do 14 lat

Blitz P-10 do FIDE

SP nr 22,
ul. Francuska 25a,
Zielona Góra

15 października 2018 - 21 października 2018
Mistrzostwa Makroregionu Lubusko-Dolnosląskiego
Szklarska Poręba, Królowa Karkonoszy

Organizatorzy: KSz Stilon w Gorzowie Wlkp. i Agencja 64 PLUS, Aleksander Czerwoński

Mistrzostwa stanowią eliminacje do MP juniorów do lat 10, 12 i 14.

Komunikat Makroregionu Dolnośląsko-Lubuskiego 2018

14 października 2018
Grand Prix Czterech Miast - 14.10.18 Krosno Odrzańskie
Krosno Odrzańskie, ul. Poznańska 42
12 października 2018
Krośnieńska Liga Szachowa - Turniej Jesienny
Krosno Odrzańskie

KSGU
Klub 5bsap
Krosno Odrz.

30 września 2018
Turniej szachowy o Puchar Burmistrza Sulechowa
Sulechów
21 września 2018 - 23 września 2018
Mistrzostwa Gorzowa Wielkopolskiego
Gorzów Wlkp., ul.Bolesława Chrobrego 28

W dniach 21-23 września odbędą się Mistrzostwa Gorzowa Wielkopolskiego w szachach. Komunikat i strona turnieju znajduje się na ChessArbitrze: http://chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_5225/

Zgłoszenia prosimy kierować na adres mejlowy: agencja64@gmail.com z dopiskiem w temacie MGW18
Zapisy na sali 21 września - 16.15-16:45

16 września 2018
VII Turniej o Puchar Bachusa
Zielona Góra

P-10+5 do FIDE

Sala Kolumnowa Urzędu Marszałkowskiego
ul. Podgórna 7,
Zielona Góra

15 września 2018
Sobota przy Szachownicy 15.09.2018
Gorzów Wlkp.

Dla dzieci, w godzinach 10:00 - 13:30

Klub Szachowy STILON
ul. Chrobrego 28

14 września 2018 - 16 września 2018
II Zjazd Ekstraligi Szachowej 2018
Wrocław, SKY TOWER

 

II Zjazd  Drużynowych Mistrzostw Polski w Szachach (Ekstraliga 2018) odbędzie się we Wrocławiu (14-16.09.2018) w Sky Tower! Załączamy komunikat rozgrywek, w których udział bierze KSz STILON z Gorzowa Wielkopolskiego.

Organizatorem jest Klub Szachowy Polonia Wrocław,
Partnerami zjazdu są: miasto Wrocław, Sky Tower, Votum SA.

8 września 2018
Lubuska Akademia Szachowa - planowane przeniesienie na termin późniejszy
Sulechów

W związku z kolizją terminu z ważnymi wydarzeniami planowane jest przeniesienie sesji na koniec września.

8 września 2018
Turniej im. Em.Laskera w Barlinku P`15
Europejskie Centrum spotkań, ul.Leśna 1, 74-320 Barlinek

26 sierpnia 2018
II Turniej "Na pożegnanie lata" o puchar Anapausis
KSGU, Gryżyna 51, 66-630 Bytnica, Ośrodek Wypoczynkowy ANAPAUSIS
19 sierpnia 2018 - 30 sierpnia 2018
Mistrzostwa Europy Juniorów U8 – U18
Ryga, Łotwa
10 sierpnia 2018 - 12 sierpnia 2018
Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 w Szachach Szybkich i Błyskawicznych
Wrocław, Hala Stulecia
10 sierpnia 2018 - 12 sierpnia 2018
Mistrzostwa Polski Juniorów (do lat 12, 14, 16 i 18) w szachach szybkich i błyskawicznych
Wrocław, Hala Stulecia
10 sierpnia 2018 - 12 sierpnia 2018
Puchar Polski do lat 8 w szachach szybkich i błyskawicznych
Wrocław, Hala Stulecia
4 sierpnia 2018 - 5 sierpnia 2018
Puchar Burmistrza Skwierzyny 2018
Skwierzyna
22 lipca 2018
Grand Prix Czterech Miast - Lubsko 22.07.18
1 lutego 2018 - 28 lutego 2018
Grand Prix Szkół
LDK Lubsko