Trwające

14 stycznia 2019 - 18 stycznia 2019
Półkolonia Szachowa - I turnus
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
15 stycznia 2019 - 25 stycznia 2019
Puchar Zimy
LDK Lubsko

Planowane

21 stycznia 2019 - 25 stycznia 2019
Półkolonia Szachowa - II turnus
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
2 lutego 2019
III Liga Województwa Lubuskiego Młodzików 2019 - I zjazd
Wydział Zamiejscowy UZ ul. Armii Krajowej 51, 66-100 Sulechów
2 lutego 2019
III Liga Województwa Lubuskiego Juniorów 2019 - I zjazd
Wydział Zamiejscowy UZ ul. Armii Krajowej 51, 66-100 Sulechów
3 lutego 2019
III Liga Województwa Lubuskiego Seniorów 2019 - I zjazd
Wydział Zamiejscowy UZ ul. Armii Krajowej 51, 66-100 Sulechów
9 lutego 2019
Lubuska Akademia Szachowa
Wydział Zamiejscowy UZ ul. Armii Krajowej 51, 66-100 Sulechów
16 lutego 2019
Sobota przy Szachownicy
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
17 lutego 2019
Niedziela przy Szachownicy liczone do ELO
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
24 lutego 2019 - 3 marca 2019
Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10
Szklarska Poręba
1 marca 2019 - 31 marca 2019
Grand Prix Szkół
LDK Lubsko
2 marca 2019
III Liga Województwa Lubuskiego Juniorów 2019 - II zjazd
Wydział Zamiejscowy UZ ul. Armii Krajowej 51, 66-100 Sulechów
3 marca 2019
III Liga Województwa Lubuskiego Seniorów 2019 - II zjazd
Wydział Zamiejscowy UZ ul. Armii Krajowej 51, 66-100 Sulechów
8 marca 2019 - 10 marca 2019
Kurs EPSzwS - I zjazd
9 marca 2019 - 16 marca 2019
Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18
Szklarska Poręba
16 marca 2019
Sobota przy Szachownicy
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
22 marca 2019 - 24 marca 2019
Kurs EPSzwS - II zjazd
23 marca 2019 - 24 marca 2019
Mistrzostwa województwa Juniorów
Sala Kolumnowa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego, ul. Podgórna 7, 65-057 Zielona Góra
29 marca 2019 - 31 marca 2019
Kurs EPSzwS - III zjazd
30 marca 2019
Wiosenny turniej szachowy
Wydział Zamiejscowy UZ ul. Armii Krajowej 51, 66-100 Sulechów
31 marca 2019 - 6 kwietnia 2019
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (MPJ 12-14)
Sielpia, woj. Świętokrzyskie
1 kwietnia 2019 - 30 kwietnia 2019
Grand Prix Szkół
LDK Lubsko
1 kwietnia 2019 - 30 kwietnia 2019
Szachiści Graja dla Polonii
Warszawa, Senat RP
6 kwietnia 2019
XVII Obóz Szkoleniowy i Turniej - Młode Talenty 2019
Obra, k. Wolsztyna
6 kwietnia 2019
III Liga Województwa Lubuskiego Młodzików 2019 – II zjazd
Wydział Zamiejscowy UZ ul. Armii Krajowej 51, 66-100 Sulechów
6 kwietnia 2019
III Liga Województwa Lubuskiego Juniorów 2019 - III zjazd
Wydział Zamiejscowy UZ ul. Armii Krajowej 51, 66-100 Sulechów
7 kwietnia 2019
III Liga Województwa Lubuskiego Seniorów 2019 - III zjazd
Wydział Zamiejscowy UZ ul. Armii Krajowej 51, 66-100 Sulechów
11 kwietnia 2019 - 14 kwietnia 2019
Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół "Edukacja Przez Szachy w Szkole" (klasy I-III)
Sielpia Wielka, OW Łucznik"
16 kwietnia 2019
XV Lubuska Wiosna Szachowa WiMBP w Gorzowie Wlkp.
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
17 kwietnia 2019 - 20 kwietnia 2019
XIV Lubuska Wiosna Szachowa WiMBP w Gorzowie Wlkp.
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
26 kwietnia 2019
Kurs Instruktorski PZSzach
Międzyzdroje
26 kwietnia 2019
Międzyzdroje 2019 - VIII TSz z Szachami przez Polskę
Międzyzdroje
27 kwietnia 2019
Zielony Mat (do 14 lat) Blitz P-10' do FIDE
Zielona Góra, SP-1, ul. Wyszyńskiego 17
27 kwietnia 2019 - 30 kwietnia 2019
Indywidualny Puchar Polski do lat 6 i 7
Szczyrk, CKiR Orle Gniazdo
1 maja 2019 - 5 maja 2019
Indywidualny Puchar Polski do 8
Szczyrk, CKiR Orle Gniazdo
1 maja 2019 - 31 maja 2019
Turniej szachowy o Puchar Burmistrza Sulechowa
Wydział Zamiejscowy UZ ul. Armii Krajowej 51, 66-100 Sulechów
11 maja 2019
Sobota przy Szachownicy
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
25 maja 2019
Lubuska Akademia Szachowa
Wydział Zamiejscowy UZ ul. Armii Krajowej 51, 66-100 Sulechów
26 maja 2019
Międzynarodowy turniej szachowy z okazji Dni Lubska
LDK Lubsko
31 maja 2019
Turniej finałowy akcji Edukacja przez Szachy w Szkole​
1 czerwca 2019
Zielony Mat (do 14 lat) Blitz P-10' do FIDE
Zielona Góra, SP-1, ul. Wyszyńskiego 17
10 czerwca 2019
Grand Prix Karkonoszy i Sudetów
Szklarska Poręba
15 czerwca 2019
Sobota przy Szachownicy
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
16 czerwca 2019
Niedziela przy Szachownicy liczone do ELO
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
1 lipca 2019 - 31 lipca 2019
Puchar Lata
LDK Lubsko
4 sierpnia 2019
III Festiwal pamięci Emanuela Laskera
Gorzów Wielkopolski Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
11 sierpnia 2019
Szkolenie i turniej dla dzieci do lat 12
Międzyzdroje
17 sierpnia 2019
XI Szachowych Wakacji w Dąbkach 2019
Dąbki koło Darłowa
17 sierpnia 2019
XIX Ogólnopolskie Indywidualne Mistrzostwa Szkół
Dąbki koło Darłowa
30 sierpnia 2019 - 1 września 2019
Puchar Polski do lat 8 w szachach szybkich i błyskawicznych
Rzeszów, Hala Podpromie
30 sierpnia 2019 - 1 września 2019
Mistrzostwa Polski Juniorów (do lat 12, 14, 16 i 18)
Rzeszów, Hala Podpromie
30 sierpnia 2019 - 1 sierpnia 2019
Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10
Rzeszów, Hala Podpromie
1 września 2019 - 30 września 2019
Międzynarodowy turniej szachowy o puchar Burmistrza Lubska
LDK Lubsko
15 września 2019
VIII Turniej o Puchar Bachusa P-10’ + 3” do FIDE
Sala Kolumnowa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego, ul. Podgórna 7, 65-057 Zielona Góra
12 października 2019
Zielony Mat (do 14 lat) Blitz P-10' do FIDE
Zielona Góra, SP-1, ul. Wyszyńskiego 17
19 października 2019
Sobota przy Szachownicy
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
20 października 2019
Niedziela przy Szachownicy liczone do ELO
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
1 listopada 2019 - 30 listopada 2019
Grand Prix Czterech Miast - Sulechów
Wydział Zamiejscowy UZ ul. Armii Krajowej 51, 66-100 Sulechów
11 listopada 2019
Mecz Północ - Południe
Sala Kolumnowa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego, ul. Podgórna 7, 65-057 Zielona Góra
11 listopada 2019
VIII Turniej z okazji Święta Niepodległości​ P-5’ + 3” do FIDE
Sala Kolumnowa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego, ul. Podgórna 7, 65-057 Zielona Góra
16 listopada 2019
Sobota przy Szachownicy
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
29 listopada 2019 - 1 grudnia 2019
Kurs instruktorski - I zjazd
30 listopada 2019
Zielony Mat (do 14 lat) Blitz P-10' do FIDE
Zielona Góra, SP-1, ul. Wyszyńskiego 17
6 grudnia 2019 - 8 grudnia 2019
Kurs instruktorski - II zjazd
14 grudnia 2019
Sobota przy Szachownicy
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
15 grudnia 2019
Niedziela przy Szachownicy liczone do ELO
Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28

Zakończone

6 stycznia 2019 - 12 stycznia 2019
Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski (do 7,9,11,13,15 i 17 lat)
Pokrzywna, OW Sudety
4 stycznia 2019
VIII Grand Prix SP-1 Zielona Góra
SP-1 Zielona Góra, ul Wyszyńskiego 17
8 grudnia 2018
Mistrzostwa Gorzowa Wlkp. w Blitzu
Gorzów Wlkp.

Klub Szachowy STILON,
ul. Chrobrego 28

7 grudnia 2018
Krośnieńska Liga Szachowa - Turniej Mikołajkowy
Krosno Odrzańskie

KSGU,
Klub 5bsap,
Krosno Odrz.

2 grudnia 2018
Niedziela przy Szachownicy - 2.12.18
Gorzów Wlkp.

Open
godz. 10:00 – 13:30
Liczone do ELO

Klub Szachowy STILON,
ul. Chrobrego 28

1 grudnia 2018
Sobota przy Szachownicy - 1.12.18
Gorzów Wlkp.

Open
godz. 10:00 – 13:30

Klub Szachowy STILON,
ul. Chrobrego 28

1 grudnia 2018
Zielony Mat
Zielona Góra

do 14 lat
Blitz
P-10 do FIDE

SP 1,
ul. Wyszyńskiego 17,
Zielona Góra

25 listopada 2018
Grand Prix Czterech Miast - Finał
Sulechów
18 listopada 2018
Niedziela przy Szachownicy

Open
Liczone do ELO
godz. 10:00 – 13:30

Klub Szachowy STILON,
ul. Chrobrego 28

17 listopada 2018
Sobota przy Szachownicy

godz. 10:00 – 13:30
Dla dzieci

Klub Szachowy STILON,
ul. Chrobrego 28

11 listopada 2018
VII Turniej z okazji Święta Niepodległości
Zielona Góra

P-10+5 do FIDE

Sala Kolumnowa Urzędu Marszałkowskiego,
ul. Podgórna 7,
Zielona Góra

10 listopada 2018 - 16 listopada 2018
Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów
Szczyrk
9 listopada 2018
Krosnieńska Liga Szachowa - Turniej Niepodległościowy
Krosno Odrzańskie

KSGU
Klub 5bsap,
Krosno Odrz.

3 listopada 2018
Lubuska Akademia Szachowa
21 października 2018 - 28 października 2018
IV Igrzyska Szkolne w Szachach, 21-28.10.18
Pokrzywna koło
21 października 2018
Niedziela przy Szachownicy
Gorzów Wlkp.

Open
Liczone do ELO
godz. 10:00 – 13:30

Klub Szachowy STILON
ul. Chrobrego 28

20 października 2018
Sobota przy Szachownicy
Gorzów Wlkp.

godz. 10:00 - 13:30
Dla dzieci

Klub Szachowy STILON
ul. Chrobrego 28

15 października 2018 - 21 października 2018
Mistrzostwa Makroregionu Lubusko-Dolnosląskiego
Szklarska Poręba, Królowa Karkonoszy

Organizatorzy: KSz Stilon w Gorzowie Wlkp. i Agencja 64 PLUS, Aleksander Czerwoński

Mistrzostwa stanowią eliminacje do MP juniorów do lat 10, 12 i 14.

Komunikat Makroregionu Dolnośląsko-Lubuskiego 2018

14 października 2018
Grand Prix Czterech Miast - 14.10.18 Krosno Odrzańskie
Krosno Odrzańskie, ul. Poznańska 42
13 października 2018
Zielony Mat
Zielona Góra

Do 14 lat

Blitz P-10 do FIDE

SP nr 22,
ul. Francuska 25a,
Zielona Góra

12 października 2018
Krośnieńska Liga Szachowa - Turniej Jesienny
Krosno Odrzańskie

KSGU
Klub 5bsap
Krosno Odrz.

30 września 2018
Turniej szachowy o Puchar Burmistrza Sulechowa
Sulechów
21 września 2018 - 23 września 2018
Mistrzostwa Gorzowa Wielkopolskiego
Gorzów Wlkp., ul.Bolesława Chrobrego 28

W dniach 21-23 września odbędą się Mistrzostwa Gorzowa Wielkopolskiego w szachach. Komunikat i strona turnieju znajduje się na ChessArbitrze: http://chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_5225/

Zgłoszenia prosimy kierować na adres mejlowy: agencja64@gmail.com z dopiskiem w temacie MGW18
Zapisy na sali 21 września - 16.15-16:45

16 września 2018
VII Turniej o Puchar Bachusa
Zielona Góra

P-10+5 do FIDE

Sala Kolumnowa Urzędu Marszałkowskiego
ul. Podgórna 7,
Zielona Góra

15 września 2018
Sobota przy Szachownicy 15.09.2018
Gorzów Wlkp.

Dla dzieci, w godzinach 10:00 - 13:30

Klub Szachowy STILON
ul. Chrobrego 28

14 września 2018 - 16 września 2018
II Zjazd Ekstraligi Szachowej 2018
Wrocław, SKY TOWER

 

II Zjazd  Drużynowych Mistrzostw Polski w Szachach (Ekstraliga 2018) odbędzie się we Wrocławiu (14-16.09.2018) w Sky Tower! Załączamy komunikat rozgrywek, w których udział bierze KSz STILON z Gorzowa Wielkopolskiego.

Organizatorem jest Klub Szachowy Polonia Wrocław,
Partnerami zjazdu są: miasto Wrocław, Sky Tower, Votum SA.

8 września 2018
Turniej im. Em.Laskera w Barlinku P`15
Europejskie Centrum spotkań, ul.Leśna 1, 74-320 Barlinek

8 września 2018
Lubuska Akademia Szachowa - planowane przeniesienie na termin późniejszy
Sulechów

W związku z kolizją terminu z ważnymi wydarzeniami planowane jest przeniesienie sesji na koniec września.

26 sierpnia 2018
II Turniej "Na pożegnanie lata" o puchar Anapausis
KSGU, Gryżyna 51, 66-630 Bytnica, Ośrodek Wypoczynkowy ANAPAUSIS
19 sierpnia 2018 - 30 sierpnia 2018
Mistrzostwa Europy Juniorów U8 – U18
Ryga, Łotwa
10 sierpnia 2018 - 12 sierpnia 2018
Puchar Polski do lat 8 w szachach szybkich i błyskawicznych
Wrocław, Hala Stulecia

10 sierpnia 2018 - 12 sierpnia 2018
Mistrzostwa Polski Juniorów (do lat 12, 14, 16 i 18) w szachach szybkich i błyskawicznych
Wrocław, Hala Stulecia

10 sierpnia 2018 - 12 sierpnia 2018
Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 w Szachach Szybkich i Błyskawicznych
Wrocław, Hala Stulecia

4 sierpnia 2018 - 5 sierpnia 2018
Puchar Burmistrza Skwierzyny 2018
Skwierzyna
22 lipca 2018
Grand Prix Czterech Miast - Lubsko 22.07.18
1 lutego 2018 - 28 lutego 2018
Grand Prix Szkół
LDK Lubsko